Balıkesir Tadilat Hakkımızda

Balıkesir‘de faaliyet gösteren firmamız profesyonel çalışanları ile uzun yıllar siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Kuruluş yıllarımızı baz aldığımızda branda, tente, pergole ve şemsiye olarak çıktığımız bu yolda bugün reklam, tabela, dekorasyon, tadilat, baskı, cam balkon gibi bir çok alanda da sizlere profesyonelce hizmetlerimiz devam etmektedir…

Firmamız bugün siz değerli müşterilerimize komple iç tadilat işleri, mağaza tadilatı, ev tadilatı, ofis tadilatı, anahtar teslim tadilat işleri, dekorasyon, ev dekorasyonu, ofis dekorasyonu, sıva ve boya işleri, mantolama, ses yalıtımı, mutfak ve banyo tasarımı, çatı yalıtımı, kartonpiyer, asma tavan, bölme duvar, fayans seramik döşeme işleri, sıhhi tesisat, elektrik tesisatı, doğalgaz tesisatı, iç cephe mantolama, dış cephe mantolama vb. gibi aklınıza tadilat adına, dekorasyon adına ne gelirse gelsin hepsini ister komple tadilat adı altında sunabildiği gibi tek tek sunabilecek kapasiteye sahiptir.

Firmamız sayesinde Balıkesir‘de tadilat işlerini tek elde toplayarak hem fiyattan hem de zamandan kazanıyorsunuz… Hemen firma yetkililerimiz ile irtibata geçerek tadilat balıkesir hizmetlerinden faydalanın..!

Vizyonumuz

Vizyonumuz, misyonumuz, stratejilerimiz, hedeflerimiz, iş süreçlerimiz ve ortak değerlerimiz ışığında:

  • Pozisyonun gerektirdiği niteliklere sahip insan gücünü bünyemize kazandırmak,
  • Güçlü iletişim ve motivasyon ortamı sağlamak,
  • İnsan kaynakları sistem ve uygulamalarıyla çalışanlarımıza destek olmak,
  • Kurumsal olanaklar ve faydalarla çalışanlarımızı geliştirerek, sürekli başarıya doğru yönlendirmek,
  • Başarıyı ödüllendirmek,
  • Çalışanlarımızın gelişimini ve devamlılığını sağlamak üzerine kuruludur.

Bizi Tanıyın

tadilat-video-balikesir
Sizin İçin Ne Yapabiliriz ?

Balıkesir Tadilat, Komple Tadilat, Ofis Tadilatı, İşyeri Tadilatı, Villa Tadilatı, Banyo Tadilatı, vb. işlerinizde en iyi hizmeti sunuyoruz..

Bu güne kadar hizmet aldığım hangi sektör olursa olsun, bu sektörler belli noktadan sonra mesleki körlük ve bıkkınlık mevcutken sizlerle çalıştığımda bunun OLMADIĞINI görmek mutlu edici.

Sibel ÖZTAŞ
Firma Sahibi, MesaDizayn

Profesyonel Birinci Sınıf Tadilatçı mı Aramaktasınız ?