Balıkesir Tadilat Kariyer

Amacımız, müşterilerimize kaliteli ürün ve hizmetler sunabilmek için; çalışanlarımızın gerek davranışsal, gerekse mesleki bilgi ve becerilerini sunduğumuz gelişim olanakları ile artırmak, performansa dayalı ücretlendirmek, iş verimliliklerini sürekli yükseltmek ve kariyer olanakları sağlamaktır.

Mevcut ve gelecekteki çalışanlarımızın şirket kültürümüze uyum sağlayacak nitelikte sürekli gelişime, öğrenmeye ve kendisini yenilemeye açık olması beklenmektedir..!

Kaliteli bir hizmet ve zamanında teslimat için aklınıza gelen bütün tadilat ve dekorasyon işlerinizi Balıkesir’de mutlaka firmamız ile irtibata geçmeden hareket etmeyiniz.

Firmamız komple tadilat işleri, Mağaza tadilatı, Ev tadilatı, Ofis tadilatı, Anahtar teslim tadilat işleri, Sıva ve boya işleri, Mantolama, Ses yalıtımı, Mutfak tasarımı ve mutfak dolabı, Banyo tasarımı ve banyo dolabı, Kartonpiyer, Asma tavan, Bölme duvar, Fayans seramik döşeme işleri, Sıhhi tesisat, Elektrik tesisatı, Doğalgaz tesisatı, İç cephe mantolama aklınıza tadilat ve dekorasyon hakkında aklınıza ne geliyorsa yapıyoruz.

Balıkesir Dekorasyon ile alakalı işleriniz için çok doğru yerdesiniz. Fiyat avantajı, uygulama desteği ve hizmet garantisi ile yanınızdayız. Çünkü biliyoruz ki işimize verdiğimiz değer dönüp dolaşıp bizlere pozitif olarak geri dönmektedir.

tadilat-video-balikesir

Faydalar ve Kazanımlar

Tadilatçı olarak projelendirmeden başlayarak anahtar teslime kadar olan bütün iş aşamalarını, konusundan uzman kadrosu yönetiminde, aklınıza gelebilecek her türlü tadilatı yapmaktayız.

Teknolojik gelişmeleri takip ettiğimiz için en doğru ve en ekonomik çözümleri en hızlı biçimde uygulamak önceliğimizdir..

Balıkesir Tadilat Boş Pozisyonlar

Job Posting Title Location Department Date
İnşaat Müdürü Merkez / Balıkesir Proje Yöneticisi 8 Ocak 2016
Kıdemli Endüstriyel Plancı Oak Ridge, TN, US Civil Construction 8 Ocak 2016
Tecrübeli Program Yöneticisi Houston, TX, US Project Management 8 Ocak 2016
İnşaat Müdür Yardımcısı Toronto,Ontario, CA Project Management 8 Ocak 2016
Fayans Ustası Richland, WA, US Project Management 7 Ocak 2016
Sizin İçin Ne Yapabiliriz ?

Balıkesir Tadilat, Komple Tadilat, Ofis Tadilatı, İşyeri Tadilatı, Villa Tadilatı, Banyo Tadilatı, vb. işlerinizde en iyi hizmeti sunuyoruz..

Bu güne kadar hizmet aldığım hangi sektör olursa olsun, bu sektörler belli noktadan sonra mesleki körlük ve bıkkınlık mevcutken sizlerle çalıştığımda bunun OLMADIĞINI görmek mutlu edici.

Sibel ÖZTAŞ
Firma Sahibi, MesaDizayn

Profesyonel Birinci Sınıf Tadilatçı mı Aramaktasınız ?