Firma Tarihçemiz

Balıkesir‘de faaliyet gösteren firmamız profesyonel çalışanları ile uzun yıllar siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Kuruluş yıllarımızı baz aldığımızda branda, tente, pergole ve şemsiye olarak çıktığımız bu yolda bugün reklam, tabela, dekorasyon, tadilat, baskı, cam balkon gibi bir çok alanda da sizlere profesyonelce hizmetlerimiz devam etmektedir…

Firmamız bugün siz değerli müşterilerimize komple iç tadilat işleri, mağaza tadilatı, ev tadilatı, ofis tadilatı, anahtar teslim tadilat işleri, dekorasyon, ev dekorasyonu, ofis dekorasyonu, sıva ve boya işleri, mantolama, ses yalıtımı, mutfak ve banyo tasarımı, çatı yalıtımı, kartonpiyer, asma tavan, bölme duvar, fayans seramik döşeme işleri, sıhhi tesisat, elektrik tesisatı, doğalgaz tesisatı, iç cephe mantolama, dış cephe mantolama vb. gibi aklınıza tadilat adına, dekorasyon adına ne gelirse gelsin hepsini ister komple tadilat adı altında sunabildiği gibi tek tek sunabilecek kapasiteye sahiptir.

 • 2011

  Parlak Yeni Başlangıçlar

  Balikesir Can Branda olarak faaliyete başladığımız ilk günden bu yana şehrimizin cehresini gelişen teknoloji ile buluşturmanın hayallerini kurduğumuz yıldır..!

 • 2013

  5 Yeni Personel

  Aradan geçen 2 yılın ardından tek bir kişi olarak başladığımız faaliyetlerimize 2013 yılına geldiğimizde 5 kişilik dev bir kadro haline gelerek hizmet vermeye devam ettik.

 • 2015

  Firmamızın Milat Senesi

  Kuruluşumuzdan geride bıraktığımız 4 yılı devamlı vizyon ve misyonumuzu harmanlayarak yaptığımız işlerimize aktarıp geleceğin hayallerini kurduk..!

 • 2017

  Dekorasyon & Tadilat Yılı

  Firmamızın branda, tente, şemsiye, pergole olan iş kollarına kepenk, tabela, reklam, dekorasyon, tadilat alanlarını da ekleyerek çalışan sayısını onbeş' e çıkardık.

Sizin İçin Ne Yapabiliriz ?

Balıkesir Tadilat, Komple Tadilat, Ofis Tadilatı, İşyeri Tadilatı, Villa Tadilatı, Banyo Tadilatı, vb. işlerinizde en iyi hizmeti sunuyoruz..

Bu güne kadar hizmet aldığım hangi sektör olursa olsun, bu sektörler belli noktadan sonra mesleki körlük ve bıkkınlık mevcutken sizlerle çalıştığımda bunun OLMADIĞINI görmek mutlu edici.

Sibel ÖZTAŞ
Firma Sahibi, MesaDizayn

Profesyonel Birinci Sınıf Tadilatçı mı Aramaktasınız ?